Armoni Para Zarfı - 19372

Davetiye Kodu: 19372

Davetiye Ücretlerimiz 1 Kutu  (100 Adet) Fiyatlarıdır.
Minimum sipariş miktarı 1 Kutu (100 adet)'tir. Daha fazla siparişleriniz için
1 Kutu (100 adet) ve katları olan adetler tercih edilmelidir.
Bu modelin üzerine herhangi bir baskı uygulanmamaktadır
Detaylı Bilgi için Lütfen bizimle İrtibata geçiniz.

Sipariş Bilgileri Hakkında:
1-) Aynı kodu taşıyan davetiye siparişlerinde iki veya daha fazla farklı yazılı baskı istendiğinde her değişik baskı için ayrı baskı ücreti tahsil edilir.
2-) Siz müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz davetiyelerimiz, imalatçıların kataloglarında sergiledikleri kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır.
3-) Üretimden dolayı ürünlerde renk ton farklılıkları olabilir. Bazı davetiyelerde ekran görüntüsü ile davetiye orjinali arasında ton farkları olabilir.
4-) Sitemizde görülen fiyatlar üretici fiyatlarıdır. Herhangi bir yazılım hatasından dolayı faklılık oluştuğu takdirde üretici müşteri fiyat listeleri geçerlidir.
5-) Üretici firmalar tarafından bazı davetiye modelleri % 2-3 civarı eksik üretilmektedir. Müşterilerimizin bu durumu dikkate almasını rica ediyoruz.
6-) Ekran ayarlarınızdan dolayı, Fotoğrafı görülen davetiye ile satın aldığınız davetiyelerin boyut ve renkleri farklı görünebilir.
7-) Zarf üzerine isim yazdırma müşteri sorumluluğundadır.
8-) Tek baskılı davetiye siparişleriniz stok durumuna göre grafik onaylandıktan sonra Üç (3) iş günü içerisinde hazırlanır. Herhangi bir olumsuzluk olduğunda tarafınıza bilgi verilir.
9-) Acil olan işleriniz için bizimle irtibata geçiniz.
10-) Davetiyelere Altın ve Gümüş varak yaldız baskı ücreti için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sipariş teslim gününe 7 gün ilave edilir.
11-) Davetiye sipariş tarihi davetiye ücretinin hesabımızda göründüğü tarih itibariyle başlamaktadır. Ödemesi yapılmayan siparişler kesinlikle işleme alınmaz.
12-) Size WhatsApp üzerinden gönderilen baskı örneğini onayladığınız takdirde baskı işlemine geçilecektir. Dizgi hatalarından onay sonrası firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
13-) Davetiye aksesuarlarının birleştirilmesi, katlaması, yapıştırması ve zarflama işlemi müşteriye aittir.

19372

Davetiye Özellikleri:

Davetiye Baskı Yönü
Yatay Yönde Dikdörtgen
Davetiye Teması
Geometrik Desenli
Zarf Özellikleri
250 Gr. Özel Cep
Zarf Rengi
Gri

Özel Bilgiler:

Davetiyeniz İçin Davet Metninizi Seçin;1.jpg
     2.jpg     3.jpg     4.jpgDavetiyeniz Özelleştirin;Yazı Karakterlerini Seçin    
Monogram Stilinizi Seçin
Bu katalogda bulunan diğer 1 model

Bizim Size Teklifimiz

Üst