Ela Davetiye - 52517

80,24 ₺
KDV Dahil

Davetiye Ücretlerimiz 1 Kutu  (100 Adet) Fiyatlarıdır.
Minimum sipariş miktarı 1 Kutu (100 adet)'tir. Daha fazla siparişleriniz için
1 Kutu (100 adet) ve katları olan adetler tercih edilmelidir.
Baskı ücreti fiyatlara dahil değildir.
Yaldız Baskı, Monogram Baskısı gibi özel baskılar ayrıca ücretlendirilir.

Sipariş Formu

Lütfen bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ettikden sonra Alışveriş sepetinize ekleyebilmek için Sipariş Formunuzu kaydetmeyi unutmayın.
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
Adet

Sipariş Bilgileri :

1-) Aynı kodu taşıyan davetiye siparişlerinde iki veya daha fazla farklı yazılı baskı istendiğinde her değişik baskı için ayrı baskı ücreti tahsil edilir.

2-) Siz müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz davetiyelerimiz, imalatçıların kataloglarında sergiledikleri kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır.

3-) Üretimden dolayı ürünlerde renk ton farklılıkları olabilir. Bazı davetiyelerde ekran görüntüsü ile davetiye orjinali arasında ton farkları olabilir.

4-) Sitemizde görülen fiyatlar üretici fiyatlarıdır. Herhangi bir yazılım hatasından dolayı faklılık oluştuğu takdirde üretici müşteri fiyat listeleri geçerlidir.

5-) Üretici firmalar tarafından bazı davetiye modelleri % 2-3 civarı eksik üretilmektedir. Müşterilerimizin bu durumu dikkate almasını rica ediyoruz.

6-) Ekran ayarlarınızdan dolayı, Fotoğrafı görülen davetiye ile satın aldığınız davetiyelerin boyut ve renkleri farklı görünebilir.

7-) Zarf üzerine isim yazdırma müşteri sorumluluğundadır.

8-) Tek baskılı davetiye siparişleriniz stok durumuna göre grafik onaylandıktan sonra Üç (3) iş günü içerisinde hazırlanır. Herhangi bir olumsuzluk olduğunda tarafınıza bilgi verilir.

9-) Acil olan işleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

10-) Davetiyelere Altın ve Gümüş varak yaldız baskı ücreti için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sipariş teslim gününe 7 gün ilave edilir.

11-) Davetiye sipariş tarihi davetiye ücretinin hesabımızda göründüğü tarih itibariyle başlamaktadır. Ödemesi yapılmayan siparişler kesinlikle işleme alınmaz.

12-) Size gönderilen baskı örneğini onayladığınız takdirde baskı işlemine geçilecektir. Dizgi hatalarından onay sonrası firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

13-) Davetiye aksesuarlarının birleştirilmesi, katlaması, yapıştırması ve zarflama işlemi müşteriye aittir.

52517

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?