1. Oğlumuz Serdar Diyor ki; Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.

2. Oğlumuz Murat Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.

3. Ailemin tek oğluyum babamın sağ koluyum, Hey büyüklerim bende adam oluyorum, Laf aramızda birazda korkuyorum, Bu mutlu günüme sizleri de bekliyorum.

4. Çocukluğa elveda Delikanlılığa merhaba Renk katın günümüze Gelin dostlar sünnetimize.

5. Oğlumuz İsmail Diyor ki; Ey Muhammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

6. Oğlumuz Aydın’ın sünnet sevincini sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.

7. Sevgili oğullarımızın Sünnet Merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.

8. Oğlumuz Cengiz Diyor ki; Başıma giydim fes Aniden oldum prens İşte karşındayım sünnetçi baba İstediğin kadar kes.

9. Biricik Oğlumuz Şafak Diyor ki, Halalar, teyzeler, amcalar Gelin beni yalnız koymayın Kesecekmiş aman şaka sanmayın Sünnetim var, yalnız bırakmayın Biraz korkuyorum yanlış anlamayın.

10. Annemle babam karar vermiş, Çocukluk çağım sona ermiş, Allah‘ın emri ne yapmalı, En iyi satırın altına yatmalı, Teslim ol dedi bir ses, Yardıma gelsin herkes, Teslimiz sünnetçi amca pes, Ne olur acıtmadan kes, Bu törene dost ve akrabalar, Katılsın herkes…

11. Oğlumuz; Ersoy’un Sünnet düğününde siz sevgili dost ve akrabalarımızıda görmekten onur duyacağız.

12. Oğlumuz Mehmet Diyor ki; Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.

13. Hz.Muhammed'in emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.

14. Derya ile Metin Keskin'in biricik oğulları ÖMER'in Sünnet Düğününe Tüm dostlarımız davetlidir.

15. Oğlumuz Kenan'ın Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

16. Oğlumuz Emre Diyor ki; Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

17. Çocuk değilim artık hergün büyüyorum Bindim arabaya son sürat geliyorum Duymayan kalmasın ben sünnet oluyorum Hepinizi yanımda görmek istiyorum

18. Yüce dinimiz emretmiş, Duydum ki bu sünnetmiş, Küçük yüreğimle mutluluk dileğimle, Sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme.

19. Oğlumuz Hakan Diyor ki; Sünnet olacaksın dediler Beni nazlı büyüttüler Mürvetimi görmek icin 8 yıl beklediler Başa geldi çekilecek Fazlası var kesilecek Sünnetime gelirseniz Tüm acılarım dinecek

Üst