1- Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

2-
Sevgi üstündür ama bilene Sevgi karşılıklıdır ama sevene Ne mutlu sevipte sevilene Sizleride bekliyoruz düğünümüze.

3-
Allahın emrine uyuyoruz Mutlu bir yuva kuruyoruz Allahtan saadet diliyoruz. Bu mutlu günümüzde Sizleri de düğünümüze bekliyoruz.

4-
Düğün törenimizde Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

5-
Bu mutlu günümüzde Siz dostlarımızıda Aramızda görmekten Mutluluk duyarız.

6-
Mutluluk gele dursun, Dostlara haber olsun, Düğünümüz var bugün, Bizi seven dostlar buyursun.

7-
Sevdik, beğendik, söz verdik birbirimize, Karar verdik ömür boyu beraberliğimize, Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size, Bekleriz hepinizi ailece, Düğün törenimize.

8-
Selam olsun bizden Tüm dostlara, Elveda dedik, Bekarlığa, sultanlığa, Yuvamızı kuruyoruz, Gelecekteki günlere, Çok mutluyuz, Darısı tüm sevenlere.

9-
Elele tutuşup çıkınca saadet yolculuğuna, Veda ediyoruz bekarlığa sultanlığa, Uğurlamak isterseniz bizleri, Bu mutlu günümüzde bekliyoruz sizleri.

10-
Duvağımızda beyaz tüller, Girmesin araya eller, Mevlam yazmış bizi bize, Duyuruyoruz şimdi size, Mutlu geçecek günlerimiz, Sevgi dolu kalplerimiz, Ömür boyu beraberiz, Düğünümüze sizleride bekleriz.

11-
Biz ikimiz elele bütün olalım dedik, Bacası duman tüten yuva kuralım dedik, Bütün sevenler gibi bizim muradımız var, Dostlara müjdeleriz, düğünümüz var.

12-
Her bir kum tanesi, Sevgi, değer demekse eğer, Size kumsalları gönderiyoruz, Derken! Düğün törenimizde Sizleride aramızdan görmekten Mutluluk duyarız.

13-
Elveda bekarlık, merhaba güzel günlere, Biz çok mutluyuz, Darısı sevenlere, Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere, Bizi sevenler gelsin düğünümüze, Mutluluğumuzu görmeye.

14-
Kenardan gidelim, Yol sizin olsun, Suyu biz içelim, Şerbeti sizin olsun, Evleniyoruz, haberiniz olsun, Gelemezseniz canınız sağ olsun

15-
Biz bereber olalım Mutluluk, saadet bulalım, Bizim nişanımız var, Beraber kutlayalım.

16-
Bir tutkudur yaşamak, Yaşamın tüm güzelliklerini, Hissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu Sizlerle paylaşmak istiyor, Düğün törenimize bekliyoruz.

17-
Birgün geriye dönüp baktığınızda; Sevgi, saygı ve sadakatle hesaplaşmanızdan Hasarsız çıkmışsanız, Artık bir şeyi çok iyi biliyorsunuz... Siz aslında hep samimi yaşadınız. Sevgi, saygı ve sadakatle, Bu ilk yeminde Samimiyetimize şahit olmanızı istiyoruz.

18-
Biz ne zorluklarla karşılaştık, Biz ne engeller aştık, Sabırla bugüne ulaştık, Yemin ettik ömür boyu ayrılmayacağız Ve bu mutlu günümüzde sizlerle olmaktan Mutluluk duyacağız.

19-
Yaşama dair ne varsa Her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde, Bizlerle beraber olmanız Bize ayrı bir mutluluk verecektir.

20-
Siz birliktelik için doğmuşsunuz. Ölüm meleğinin beyaz kanatları sizi ayırana kadar ayrılmayacaksınız. Ama birlikteliğinizde mesafeler bırakın; bırakın ki cennetin rüzgârları aranızda dans edebilsin. Birbirinizi sevin ama aşk tutsaklığı istemeyin. Bırakın aşk, ruhunuzun kıyılarına vuran dalgalar gibi olsun. Birbirinizin bardağını doldurun ama aynı bardaktan içmeyin; ekmeğinizden verin birbirinize aynı somundan ısırmayın. Birlikte şarkı söyleyin; lâkin birbirinizi yalnız bırakmayıda bilin. Sazın telleride yalnızdır ve armoni içinde aynı melodiyi seslendirir. Birbirinize kalbinizi verin; ama karşılıklı kitleyip saklamak için değil! Sadece hayatın eli o kalbi saklar. Birlikte durun ama yapışmayın. Tapınakların sütunlarıda bitişik değildir. Ve unutmayın, Meşe ile Çınar birbirinin gölgesinde büyüyemez...

21-
Vicdanında mukaddesat beslerken, Bedenini islamiyetle süslerken, Sığınacak kutsal bir yuva istersen, Sevdiğinle evlenip öyle gel. (Hz. Mevlana)

22-
En güzel çocuk henüz büyütülmedi En güzel söz henüz söylenmedi Ve en güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız. Atacağımız ilk adımda Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız...

23-
Veda dostlar çileli günlere Biz yuva kuruyoruz ilerideki günlere Biz mutluyuz, darısı sizlere Bu mutlu günümüzü müjdeleriz sizlere Bekleriz hepinizi ailece düğünümüze.

24-
Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umuduyla ortak yaşamımıza adım atacağımız bu günde bizimle olmanızı diliyoruz.

25-
Sevdik, beğendik, söz verdik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz sizlere Bekleriz hepinizi ailece düğünümüze.

26-
Sevgimiz yüreğimizin Derinliklerinde Bir yol var önümüzde Ellerimiz kenetli Saygı ve sevgiyle Diyoruz ki; Katılır mısınız bize

27-
Ve bu amaçla, Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak

28-
Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz, Düğün törenimizi onurlandırırsanız, Mutlu oluruz.

29-
Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline, İşte bizde gireceğiz dünya evine, Bütün dostlar buyursun düğünümüze.

30-
Ey Rabbimiz! Bize zevcelerimizle ve nesillerimizden gözlerimizin bebeği olan salih insanlar ihsan et ve bizi takva sahiplerine rehber kıl. (Ayetime Kerime)

31-
Gördü gözlerimiz, Sevdi kalplerimiz, Bir gönül bahçesinde, Birleşti ellerimiz, Bu mutlu günümüzde, Sizleri de bekleriz

32-
Ümmetimden bir kimse, Kardeşinin nikâhında hazır bulunsa, Bir gün oruç tutmuş gibidir. O bir gün, 700 gün ile tefsir olonmuştur.

33-
Allah’a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, Buyrun gelin dostlar, Beraber yapalım düğünümüzü.

34-
Vicdanında mukaddesat beslersen, Bedenini İslamiyetle süslerken, Sığınacak kutsal bir yuva istersen, Sevdiğinle evlenip öyle gel.

35-
İşte bizde yüreğimizin Ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz! Sizleride orada, Düğün Törenimizde, Aramızda görmekten, Mutluluk duyacağız.

36-
Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle, ortak yaşamımıza adım attığımız bu gecede bizimle olmanızı diliyoruz.

37-
Beraberliğimizi sürekli kılmak ve sevgimizi sonsuzluğu taşımak için, Bu günde, Bizimle olmanızı diliyoruz.

38-
Neden varolduğunuzu hiç düşündünüz mü? Ve Neden nihayet bir mücadeleye göğüs germeniz gerektiğini. Biz düşündük. Yaşamda nadide çiçekler olarak bizler, evrenin varoluşunun hem nedeni, hem sonucuyuz. Bu yüzden; Anlamlıyız, değerliyiz ve birlikteyiz. Sizleride birlikteliğimizin en güzel adımına bekliyoruz...

39-
Gidiyoruz mutlu bir geleceğe Gün değil - Ay değil - Yıl değil Bir ömür boyu beraberliğe Tutuştuk el ele Sesleniyoruz bekar gençlere En mutlu şey evlilik diye Bekliyoruz sizleri de Düğün (Nişan) merasimine

40-
Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun

41-
Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun Biz evleniyoruz haberiniz olsun Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun.

42-
Duvağımda beyaz güller Girmesin araya eller Allah (c.c) yazmış bizi bize Duyuruyoruz şimdi size Ömür boyu beraberiz Sevgi dolu kalplerimiz Düğünümüze sizleri de bekleriz.

43-
Bu hayat güneşi hic batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Sizleride bekleriz bu mutlu günümüze.

44-
Biz sevdik kalbimiz bir olsun Bizim dügünümüz törenimiz olsun Buyurun dostlar haberiniz olsun.

45-
Gönülden birbirimizi seviyoruz Kalbimiz bir buna inanıyoruz Bekarlığa veda edip İşte bugün evleniyoruz Düğünümüze sizleride bekliyoruz.

46-
Sevdik birbirimizi İstiyoruz beraberliğimizi Allah'tan dileğimiz Bu mutlu günümüzde Sizleride bekleriz.

47-
Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan Düğün törenlerinde Sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacaklar.

48-
Elveda gençlik güzel günlere Biz çok mutluyuz darısı sevenlere Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere
Bizi sevenler gelsin düğünümüze Mutluluğumuzu görmeye.


49-
Ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak Anlayış ve sabırla destek vererek Yüzlerimiz sevgiye dönük Ellerimiz iç içe Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz Düğün törenimizi onurlandırırsanız Mutlu oluruz.

50-
Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline İşte bizde gireceğiz dünya evine Bütün dostlar buyursun düğünümüze.

51-
El ele tutuşurken Saadet yolculuğuna Veda ediyoruz Bekarlığın sultanlığına Eğer uğurlamak isterseniz bizi Düğünümüze bekleriz sizi.

52-
Kader tanıştırdı bizi Çok seviyoruz birbirimizi Dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri Bu mutlu günümüze Bekliyoruz hepinizi.

53-
Mutluluklar paylaşılmalı Görüşünü benimsemiş Dostlarımızı düğünümüzde Yanımızda görmekten Mutluluk duyacağız.

54-
Geleceğe dogru atacakları Bu ilk adımı beraberce yürümek Ve mutluluğu paylaşmak üzere Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

55-
Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

56-
Allah'ın emridir yaşantı böyle Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze şeref eyle Gelmeyen dostlara selam söyle Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri.

57-
Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için İlk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleride aramızda Görmekten mutluluk duyarız.

58-
Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal degil, gercek biz bu gercegi beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

59-
Ömürboyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.

60-
Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

61-
Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

62-
Beraberliğe adım attığımız bu çok ozel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

63-
Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

64-
Düğün törenlerinde sizleri de Aralarında görmekten Mutluluk duyarlar.

65-
Mutlu beraberliğimizin başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan Kivanç duyarız.

66-
Düğün törenlerini Onurlandırmanızdan Sonsuz mutluluk duyacaklar.

67-
Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında Birleşti ellerimiz Düğünümüz var bizim Hepinizi bekleriz.

68-
Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Kırmadılar sözümüzü Yapıyorlar düğünümüzü Bu mutlu günümüzde Bekleriz hepinizi.

69-
Sevdik güvendik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size Bekleriz hepinizi düğünümüze.

70-
Amacımız yuva kurmak Gayemiz mutlu olmak Dileğimiz, bu mutlu günümüzde Sizlerle billikte olmak.

71-
Sevdik seviyoruz Allah'tan mutluluk diliyoruz Bu mutlu günümüze Tüm dostlarımızı bekliyoruz.

72-
Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım Geleni başımızın üstünde Gelmeyeni gönlümüzde tutalım.

73-
Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında birleşti ellerimiz Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

74-
Bu izdivacı mümkün kılan Allah'a hamd ile Allah rızası ve sünnet-i seniyye üzere kuracağımız yuvanın başlangıcı olarak tertip ettiğimiz düğün merasimine hayır ve dualarınızla birlikte teşrifinizden mutluluk duyacağız.

75-
Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Üst